Yalın 20. sanat yılını 40 bin kişiyle kutladı

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği ve bestelediği şarkılarla Türk pop müziğine unutulmaz eserler katan Yalın, 20. sanat yılını, görkemli sahne tasarımı, etkileyici performansı ve en sevilen hitleri ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

31 Mayıs Cuma günü Beşiktaş Stadyumu’nda BWO Entertainment ve Dolmabahçe A.Ş. iş birliği ile düzenlenen dev buluşmada müzik tutkunlarına eşsiz bir konser deneyimi yaşatan Yalın, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı.

20.yılını Beşiktaş Stadyumu’nu doldurarak 40 bin kişiyle kutlayan Yalın, “20 senelik kariyerim boyunca bana çok iyi davrandınız. Kıymet verdiğiniz için teşekkür ederim. 4 yaşında bir çocukken kurduğum hayallerin geldiği nokta işte burasıdır” dedi.

YALIN’DAN EFSANEVİ SAHNE PERFORMANSI

20 yıllık sanat hayatından unutulmaz anları, anıları dev ekranda hayranları ile paylaşan Yalın, 40 bin kişiye hatıralarla dolu bir yolculuk yaşattı. Birbirinden keyifli ve heyecan verici sahne performansı ile Yalın, Y şeklindeki sahnesinde müzikseverlerle buluştu.

Performansı ile büyülü bir gece yaşatan Yalın, 27 kişilik dev orkestrası ile 20’nci yılını kutladığı konserinde sevilen şarkılarını tüm stadyumla aynı anda hep bir ağızdan söyledi. Yalın, eşsiz müzikal tarzı ve çarpıcı sahne şovlarıyla unutulmaz bir konser deneyimi yaşatırken, izleyiciler efsanevibir konsere tanıklık ettiler.

YALIN VE SELİM ÖZTÜRK’TEN UNUTULMAZ PERFORMANS

Yalın, Türkiye’nin önemli rock müzik grupları arasında yer alan Kargo Grubu’nun gitaristi Selim Öztürk’ü sahnesinde ağırladı. İkili müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

ORYANTAL SÜRPRİZİ

Sanatçı, en sevilen şarkılarından ‘Küçüğüm’de oryantal dans sanatçısı ile sahnede benzersiz bir performans sergiledi. ‘Kalbimin Orta Yerinde’ konseptli konserde skor tabelasının önünde kalp şeklinde dev bir balon yerini aldı.

Seslendirdiği ’Kasma’ şarkısında ise seyircilerin üzerine inen rengarenk 800 balon, hayranlarına bir masal gecesi yaşattı. Yalın, duygusallığın da coşkunun da doruğa ulaştığı geceyi hayranlarının gönlünü bir kez daha fethederek noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir